Садовий центр Dream Garden (м.Київ, Полярна 20)

Період реалізації проєкту: липень 2023

Задача

Головною задачею в рамках проєкту було створення яскравого освітлення з дизайнерським ефектом для садового центру просто неба.

Ключовим викликом було досягнення рівня освітленості не менше 1000 люкс при обмежених можливостях розміщення світильників через низьку висоту конструкцій та велику відстань між конструкціями. Світильники мали відповідати дизайну, бути компактними та не створювати високого коефіцієнта осліплення.

Nova Light Садовий центр Dream Garden 3

Послуги

В рамках реалізації задач проєкту було надано такі послуги:

Nova Light Садовий центр Dream Garden

Nova light SERIES J

Результат

Проєкт передбачав створення підсвітки пішохідного периметра всередині садового центру та освітлення тротуару з зовнішньо боку парку центру з використанням вуличних консольних світильників Series J на декоративних опорах. Основне функціональне освітлення було реалізоване з використанням світильників Series H, декоративного підсвічування дерев гуртовими світильниками та декоративних елементів.

Ми створили найкраще в Україні освітлення для садового центру з яскравим, проте комфортним рівнем освітленості. Для реалізації задач проєкту ми розробили спеціальну модифікацію світильників Series H. Завдяки власним виробничим потужностям ми розробили та виготовили декоративні опори відповідно до дизайн-проєкту. В цілому, наша концепція та проєктування допомогли створити “казковий” садовий центр.